Wesele to okazja do wspaniałej zabawy, spotkania z przyjaciółmi, rodziną, celebrowania szczęścia państwa młodych oraz do założenie stylowej, odświętnej, eleganckiej stylizacji męskiej. Jakich błędów w stylizacji weselnej uniknąć, by nie zaliczyć modowej wpadki? Oto podpowiedzi!

Zapomnij o koszuli z krótkim rękawem

Na ten temat znaleźć można już elaboraty, bowiem o koszuli z krótkim rękawkiem wspomina się już od dawna w kontekście zakazanych elementów mody męskiej. Jeżeli zatem koszula z krótkim rękawem jest w Twojej szafie, pozbądź się jej lub schowaj ją zdecydowanie głębiej!

Dobierz odpowiednie kolory

Warto wiedzieć, jakich kolorów ubrań nie łączyć ze sobą, by uniknąć wrażenia, że przyszliśmy na wesele przebrani. Jeżeli naprawdę nie radzimy sobie z łączeniem poszczególnych elementów i barw, można poprosić o pomoc stylistę online, który doradzi nam, co wybrać. Taką usługę oferuje marka Dastan. Każdy klient może skontaktować się z dyrektorem kreatywnym marki, by wybrać idealną stylizację weselną. Wracając do kolorów, nie warto przesadzać. Wesele to okazja, na której mamy wyglądać stylowo. Wyróżniać mają się państwo młodzi i to oni mają skupiać na sobie wzrok zebranych. Warto dobrać stonowane kolory garnituru i zapomnieć raz na zawsze o dobieraniu koloru krawata pod kolor sukienki partnerki.

Załóż eleganckie, skórzane buty

Moda męska ma swoje złote reguły. Jedna z nich głosi, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną parę porządnych, skórzanych butów. Jest w tym wiele prawdy. Czarne bądź brązowe obuwie z prawdziwej skóry prezentuje się stylowo i dopełnia stylizację weselną.

Explore More

Pomysł na spersonalizowany prezent

pióra parker z grawerem
21 lipca, 2022 0 Comments 0 tags

Darowanie sobie drobnych upominków na różne okazje na stałe wpisało się w naszą kulturę – w ten sposób pokazujemy obdarowywanej osobie, że jest dla nas ważna, oraz że chcemy być

Czym jest intercyza? 

28 maja, 2021 0 Comments 0 tags

Intercyza to nic innego jak potoczna nazwa majątkowej umowy pomiędzy małżonkami, która ustanawia rozdzielność majątkową. W przypadku, gdy jest zawierana przed ślubem, mówimy o intercyzie przedmałżeńskiej. Jak wygląda podpisanie intercyzy?

Uniwersalny prezent

6 grudnia, 2021 0 Comments 0 tags

Zastanawiasz się, jaki podarunek okaże się najlepszym wyborem dla bliskiej osoby? Uniwersalny prezent, a także funkcjonalny i przyjemny dla oka to niekwestionowany strzał w dziesiątkę. Szczególnie wtedy, gdy zupełnie brakuje