Zastanawiasz się, jaki podarunek okaże się najlepszym wyborem dla bliskiej osoby? Uniwersalny prezent, a także funkcjonalny i przyjemny dla oka to niekwestionowany strzał w dziesiątkę. Szczególnie wtedy, gdy zupełnie brakuje nam pomysłu, a urodziny, imieniny, święta lub inne ważne święto jest za pasem. Wszystkie poniższe propozycje to również doskonała opcja na prezent z okazji awansu, przeprowadzki czy zakupu własnego mieszkania.

Uniwersalne prezenty na każdą okazję

Jednym z tak uniwersalnych i klasycznych pomysłów, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, jest długopis Parker z grawerem. Dzięki temu, że marka może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, olbrzymia rozpoznawalnością i gronem wiernych i oddanych użytkowników, którzy nie są w stanie wyobrazić sobie korzystania z artykułów do pisania innego producenta. Co więcej, grawer to jeden z najlepszych sposobów na to, aby przekazać coś osobie obdarowywanej. Mogą to być np, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, czy klasyczne słowa, jak np. “dziękuję” czy “jestem dumny/dumna”. To również doskonała propozycja dla osób, które nie końca wiedzą, czy osoba, którą chcą obdarować wie, jak pisać np. piórem. Długopis parker z grawerem jest więc znacznie bezpieczniejszą, ale równie elegancką i klasyczną alternatywą.

Nieco innym rozwiązaniem może okazać się zestaw kaw lub herbat – tutaj wybór zależeć będzie przede wszystkim od preferencji osoby, którą pragniemy nimi obdarować. W sklepach internetowych i stacjonarnych znaleźć można całą masę różnorodnych odmian, gatunków i kompozycji smakowych, dzięki czemu znalezienie najwłaściwszej mieszanki smakowej stanie się zadaniem banalnie prostym. Możliwością jest także wybór klasycznych i powszechnie znanych i lubianych odmian.

Powyższe opcje nie do końca cię przekonują? Opcją bardzo często wybieraną na prezent są świeczki zapachowe. Te zamknięte w eleganckich słojach, z których wydobywają się ulubione nuty smakowe solenizanta lub jubilata to zawsze doskonały wybór.

Explore More

Czym jest intercyza? 

28 maja, 2021 0 Comments 0 tags

Intercyza to nic innego jak potoczna nazwa majątkowej umowy pomiędzy małżonkami, która ustanawia rozdzielność majątkową. W przypadku, gdy jest zawierana przed ślubem, mówimy o intercyzie przedmałżeńskiej. Jak wygląda podpisanie intercyzy?

Wzorzyste krawaty – hit czy kit?

wzorzyste krawaty
11 sierpnia, 2021 0 Comments 0 tags

Krawat we wzory to jeden z tych modowych tematów, który wywołuje masę kontrowersji! O ile część mężczyzn nie wyobraża sobie eleganckich stylizacji bez takiego dodatku, tak inni stawiają na klasykę

Pomysł na spersonalizowany prezent

pióra parker z grawerem
21 lipca, 2022 0 Comments 0 tags

Darowanie sobie drobnych upominków na różne okazje na stałe wpisało się w naszą kulturę – w ten sposób pokazujemy obdarowywanej osobie, że jest dla nas ważna, oraz że chcemy być