Uniwersalny prezent

6 grudnia, 2021 0 Comments

Zastanawiasz się, jaki podarunek okaże się najlepszym wyborem dla bliskiej osoby? Uniwersalny prezent, a także funkcjonalny i przyjemny dla oka to niekwestionowany strzał w dziesiątkę. Szczególnie wtedy, gdy zupełnie brakuje nam pomysłu, a urodziny, imieniny, święta lub inne ważne święto jest za pasem. Wszystkie poniższe propozycje to również doskonała opcja na prezent z okazji awansu, przeprowadzki czy zakupu własnego mieszkania.

Uniwersalne prezenty na każdą okazję

Jednym z tak uniwersalnych i klasycznych pomysłów, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, jest długopis Parker z grawerem. Dzięki temu, że marka może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, olbrzymia rozpoznawalnością i gronem wiernych i oddanych użytkowników, którzy nie są w stanie wyobrazić sobie korzystania z artykułów do pisania innego producenta. Co więcej, grawer to jeden z najlepszych sposobów na to, aby przekazać coś osobie obdarowywanej. Mogą to być np, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, czy klasyczne słowa, jak np. “dziękuję” czy “jestem dumny/dumna”. To również doskonała propozycja dla osób, które nie końca wiedzą, czy osoba, którą chcą obdarować wie, jak pisać np. piórem. Długopis parker z grawerem jest więc znacznie bezpieczniejszą, ale równie elegancką i klasyczną alternatywą.

Nieco innym rozwiązaniem może okazać się zestaw kaw lub herbat – tutaj wybór zależeć będzie przede wszystkim od preferencji osoby, którą pragniemy nimi obdarować. W sklepach internetowych i stacjonarnych znaleźć można całą masę różnorodnych odmian, gatunków i kompozycji smakowych, dzięki czemu znalezienie najwłaściwszej mieszanki smakowej stanie się zadaniem banalnie prostym. Możliwością jest także wybór klasycznych i powszechnie znanych i lubianych odmian.

Powyższe opcje nie do końca cię przekonują? Opcją bardzo często wybieraną na prezent są świeczki zapachowe. Te zamknięte w eleganckich słojach, z których wydobywają się ulubione nuty smakowe solenizanta lub jubilata to zawsze doskonały wybór.